Novinky

rozširujeme kolektív ...

 

rozširujeme kolektív ...

... aby sme podporili náš spriatelený lesnícky spravodajský portál a ukázali ako sa dá využívať cca 35000 užívateľov tohto média, ktorí na tomto webe urobia takmer 80 tisíc návštev mesačne, nechali sme si redakciou LESMEDIA.sk urobiť banner a umiestniť ho na titulnú stranu tohto portálu.

 Ako sme už písali. Rozširujeme kolektív. PERPERUNA ECO je síce česká firma, ktorá má zákazky zväčša na Morave a v Čechách, ale v našom kolektíve sú zamestnaní ako operátori harvestorových uzlov aj kolegovia zo Slovenska.

Ponúkame prácu operátorom harvestorov aj vývozných súprav (forwarderov). Budujeme kolektív do dobrých aj zlých časov. Firma sa chová ako zamestnávateľ slušne. Zárobok závisí na najmä od výkonu.

Nepotrebujeme ľudí okamžite (ale keby bolo treba, práca sa nájde), ale môžeme o sebe vedieť a vytvoriť si vzťah pre chvíle, keď sa to nám alebo Vám zíde.

PERPERUNA patrí medzi najväčšie harvestorové firmy v ČR. Má vo svojom vlastníctve 8 uzlov John Deere (16 strojov), k tomu aj desiatky aut zaisťujúcich technologickú prepravu a servis a kontakt na mnoho menších firiem a živnostníkov pre obsluhu väčších zákazok, kde ani toľko vlastných strojov nestačí. Každý rok obnovujeme jeden uzol. Preto máme prácu na nových aj starších strojoch.

Ozvite sa priamo konateľovi spoločnosti (Ing. Jan Václavík, +420603802200, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a môžete sa s ním stretnúť na Slovensku.

My rozširujeme kolektív, rozšírte si aj Vy svoje možnosti...

Vytěžíme Vaše dřevo

Všechny starosti spojené s těžbou, přibližováním, manipulací přenechejte nám.

Rezervujte si už dnes naši těžební kapacitu a uspořte tím náklady !!!

Máme letité zkušenosti, kvalitní personál i potřebnou technologii. Jsme jedná z největších harvestorových firem na trhu a náš aktuální strojový park patří k nejmladším a nejmodernějším. 

Ověřte si, že v této oblasti máme dlouholeté zkušenosti, které nyní nabízíme i Vám. Nechte si od nás udělat nabídku.

 

 

 

 

Když budete chtít, postaráme se i o Váš les. Zajistíme prostřednictvím naší mateřské společnosti i pěstební činnost. Postaráme se i o Váš obchod dřívímlogistiku a přepravu dřeva. I zde patří naše ceny k nejvýhodnějším na trhu.


Napsali o nás

Psali o nás na www.SILVARIUM.cz. Článek na Silvariu si můžete přečíst zde:

Část ZLT LESS&FOREST koupila firma PERPERUNA ECO

Dopis obchodním partnerům

Vážení obchodní partneři,

jak jste již zřejmě zaznamenali z dopisu paní Mgr. Moniky Cihelkové, insolvenční správkyně společnosti LESS & FOREST s.r.o., naše společnost PERPERUNA ECO s.r.o. koupila smlouvou ze dne 29. 10. 2014 část podniku Závod lesní techniky společnosti LESS & FOREST s.r.o..

Na základě této smlouvy došlo s účinností od 1. 11. 2014 k převodu části podniku označovaného jako Závod lesní techniky (dále jen ZLT) na společnost PERPERUNA ECO s.r.o., IČ: 28656504.

Společnost PERPERUNA ECO chce i do budoucna provozovat činnosti v minulosti realizované ZLT a proto předpokládáme, že se v krátkém čase uvidíme nebo uslyšíme, abychom mohli pohovořit o naší budoucí spolupráci.

V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností nás neváhejte kontaktovat. Rovněž můžete sledovat naše webové stránky www.perperuna.cz.

 

P.S.  Rádi bychom se s Vámi potkali co nejdříve, ale administrativních povinností s převodem podniku je opravdu přehršel, proto prosíme v nejbližších dnech o schovívavost a pochopení.

Attachments:
Download this file (dopis perperuna eco.pdf)Dopis obchodním partnerům[ ]265 kB